Menü Aç

Doğubeyazıt Öğretmenevi Hakkında

Doğubeyazıt Öğretmenevi, AĞRI ili Çiftepınar Mah.Güven Cad.No:40 Doğubayazıt adresinde yer alan 33 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Doğubeyazıt Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Doğubeyazıt Öğretmenevi; şehir merkezindede olup ulaşımda sıkıntı yaşanmamaktadır.(öğretmenevimiz 2011 yılında tadilattan geçtiğinden yepyeni bir görünüme kavuşmuş olup,çift yataklı odalarımızda;buzdolabı,merkezi uydu tv,internet bağlantısı ve banyo-lavabo mevcuttur.) Doğubeyazıt Öğretmenevi hizmet üniteleri; -yatakhane bölümü (2si süit 33oda) -Spor Salonu -Lokal -Oturma Salonu -Masa Tenisi Salonu.

-

İletişim Bilgileri

0 (472) 312 72 19

0 (472) 312 73 56

Çiftepınar Mah.Güven Cad.No:40 Doğubayazıt

Doğubeyazıt Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 28 TL 35 TL 42 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 42 TL 52.5 TL 63 TL
Suit Oda Kişi Başı 50 TL 62 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 56 TL 70 TL 84 TL
Suit Oda 100 TL 122 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

AĞRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.