Menü Aç

Dörtdivan Öğretmenevi Hakkında

Dörtdivan Öğretmenevi, BOLU ili Dr. Sadık Ahmet Cad. Kadılar Mah. 14910 No:18 Dörtdivan BOLU adresinde yer alan 10 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Dörtdivan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dörtdivan Öğretmenevi şehir merkezine 45 km uzaklıktadır. Öğretmenevimiz ilçe merkezinde olup, ulaşım sorunu yoktur.İlçe merkezinde öğretmenevimizden başka misafirlerin konaklayacağı bir yer bulunmamaktadır. Öğretmenevimiz zemin kat, giriş kat,1. ve 2. katları bulunmaktadır.Bahçe ile birlikte 723 metre kare alana sahiptir. Öğretmenevimiz 10 oda 22 yatak kapasitesine sahiptir.4 oda tek kişilik,diğer odalar 2 ve 3 kişiliktir.

Dörtdivan Öğretmenevi çok amaçlı salon, lokal, kütüphane, bilgisayar odası, mutfak,restoran ,çay ocağı,lobi,resepsiyon,dinlenme salonu,yazlık bahçe, spor salonu,çamaşırhane,kuaför,depolar,otopark bulunmaktadır. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, HEM ve ASO Müdürlükleri birimleri ile beraber öğretmenevi binasında bulunmaktadırlar. Öğretmenevimiz kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekte olup TSE- HYB belgesine sahiptir.2 personelimiz Eğitim Bir Sen sendikasına üyedir.Ayrıca 657 ye tabi 3 personele fazla mesai ücreti verilmektedir.Toplamda 5 personelle hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (374) 331 45 13

-

Dr. Sadık Ahmet Cad. Kadılar Mah. 14910 No:18 Dörtdivan BOLU

Dörtdivan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 25 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda 50 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 75 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

BOLU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.