Menü Aç

Dörtyol Öğretmenevi Hakkında

Dörtyol Öğretmenevi, HATAY ili Numuneevler Mah. Abdi İpekçi Cad. DÖRTYOL/HATAY adresinde yer alan 29 oda ve 63 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Dörtyol Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dörtyol Öğretmenevi; Portakal Diyarı Dörtyol ilçesinin şehir merkezinde olup, şehirler arası otobüs terminaline 3 km, deniz kıyısına 6 km, Amanos dağlarına 7 km mesafede olup sempatik ve şirin ortamıyla Akdeniz sıcaklığını yansıtmaktadır. Sanayi şirketlerimizden İskenderun Demir Çelik Fabrikasına ve Botaş Petrol Tesislerine 12 km uzaklıkta yer alan öğretmenevimiz ayrıca tarihi ve turistik değere sahip Payas Beldemizde bulunan Payas Kalesine, Cin Kulesine, Payas Köprüsüne ve içinde 650 yaşında zeytin ağacı bulunan Sokulu Mehmet Paşa Külliyesine 9 km mesafede yer almaktadır.

Sincan Köyü yakınlarındaki 150 metre derinliğinde ve 400 metre uzunluğunda harika görselliğe sahip Sincan Damlataş Mağarasına da 18 km mesafededir.Dörtyol Öğretmenevi hizmet bölümlerimiz; -4ü suit 29 oda(63 Yatak) -Yemek Salonu -Oturma Salonu(lobi) -Kahvaltı Salonu -Çok Amaçlı Salon(Düğün, Nişan, Toplantı, Konferans, Eğlence vb.) -Bilgisayar Odası -Kuaför -Çocuk Oyun Parkı -Lokal -Kütüphane/Okuma Salonu

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 713 28 38

0 (326) 712 28 26

Numuneevler Mah. Abdi İpekçi Cad. DÖRTYOL/HATAY

Dörtyol Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 4-6 yaş arası çocuklardan %50 oranında ücret alınır, 6 yaş üstü çocuklarda tam ücret alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Grup Odası Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 50 TL 60 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 50 TL 60 TL 70 TL
Aile Odası 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.