Menü Aç

Durağan Öğretmenevi Hakkında

Durağan Öğretmenevi, SİNOP ili Gökırmak Mah. Fevzi Tezok Caddesi No: 13 57700 DURAĞAN - SİNOP adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Durağan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Durağan Öğretmenevi ; şehir merkezinde olup şehirler arası otobüs terminaline 20 metre uzaklıkta olup havaalanına 106 km uzaklıkta olup, GÖKIRMAK nehrinin yakınında, muhteşem çam ormanları ve enfes doğa manzarası ile tarihi DURAKHAN hanının hemen yakınında hizmet vermektedir.Durağan Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2 si Süit Oda , toplam 10 odadan olup, Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu kütüphane 1 çok amaçlı salon bilgisayar odası kafeterya lokal kütüphane / okuma salonu Öğretmenevimizde sabah kahvaltısı, otelimizde kalan misafirlerimize ücretsizdir. Ayrıca öğretmenevimizin lokal bölümünde öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Otel odalarımızda 24 saat sıcak su olup, odalarımızda banyo bulunmaktadır. Her odada ve oturma salonlarında televizyon vardır. Kurumuzda 24 saat wifi internet hizmeti verilmektedir. Yenilenen yüzüyle Duarağan daki sıcak yuvanız Durağan Öğretmenevinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

-

İletişim Bilgileri

0 (368) 416 11 98

0 (368) 416 24 11

Gökırmak Mah. Fevzi Tezok Caddesi No: 13 57700 DURAĞAN - SİNOP

Durağan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Oda Kapama Fiyatı 37,5 TL 45 TL 52,5 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Oda Kapama Fiyatı 37,5 TL 45 TL 52,5 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

SİNOP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.