Menü Aç

Dursunbey Ögretmenevi Hakkında

Dursunbey Ögretmenevi, BALIKESİR ili Bozyokuş Mah.Cumhuriyet Cad. No:6 Dursunbey/BALIKESİR adresinde yer alan 18 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Dursunbey Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dursunbey Ögretmenevi şehir merkezinde sayılır. Otobüs terminaline 1500 m. uzaklıktadır.İlçemizde herkesin görmesini tavsiye edebileceğimiz Suçıktı Mesire Yeri vardır.Doğa harikası bu güzelliği seyredip Öğretmenevimizin geniş ve ferah odalarında konaklayabilirsiniz. Biri suit olmak üzere 18 odamız mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 662 17 68

0 (266) 662 16 19

Bozyokuş Mah.Cumhuriyet Cad. No:6 Dursunbey/BALIKESİR

Dursunbey Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır. Odalarda tek kişi kalınması durumunda %50 ek ücret talep edilmektedir.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fyatı 20 TL 20 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 40 TL 60 TL
Oda Fyatı 20 TL 20 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 40 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.