Menü Aç

Eceabat Sabancı Öğretmenevi Hakkında

Eceabat Sabancı Öğretmenevi, ÇANAKKALE ili Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No: 84 17900 Eceabat / Çanakkale adresinde yer alan 10 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Eceabat Sabancı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eceabat Sabancı Öğretmenevi ilçe merkezine ve iskeleye mesafesi yürüyüşle 10 dakikadır. İstanbul girişine 150 metre mesafededir.

a) Restoran: Binamızın alt katında deniz manzaralı 45 kişilik kullanımlı 2 adet restoranımız mevcuttur. Restoranta sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Restoranımız mesai günlerinde öğlen (Tabldot) diğer zamanlarda ise (Alakart) usulü çalışmaktadır. Yaz mevsiminde ise deniz manzaralı teras kısmında en az 100 kişiye hizmet verilmektedir.

b) Dinlenme Salonu: Binamızın alt katında deniz manzaralı 1 adet dinlenme salonu bulunmaktadır.

c) Bahçe: Bahçenin giriş bölümündeki sağ ve soldaki çiçeklikler 2004 Yılı Eylül ayında yeniden yapılmış ve çimlendirilmiştir. Ayrıca bahçe kısmındaki uygun olmayan görüntüler giderilmek amacıyla daha önce dikilmiş selvi ağaçları sökülmüş yeniden peyzajı yapılarak çeşitli ağaçlar dikilmiş.

d) Otopark: Kurumumuzun girişinde 6 araçlık otopark ayrıca çevresinin boş olması nedeniyle çok sayıda aracın park etmesi mümkündür.

e) Otel: Eceabat Sabancı Öğretmenevi 1. katındadır. Toplam 10 oda ve 25 yatak kapasitemiz mevcuttur. Her odamızda TV, bağımsız tuvalet ve banyo mevcut olup kışın kalorifer sistemine yazın ise güneş enerjisine bağlı olmak üzere su hizmeti verilmektedir. 5 odamız deniz manzaralıdır.

-

İletişim Bilgileri

0 (286) 814 14 99

0 (286) 814 14 29

Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No: 84 17900 Eceabat / Çanakkale

Eceabat Sabancı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 55 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 82.5 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 110 TL 120 TL
3 Kişilik Oda 150 TL 165 TL 180 TL
4 Kişilik Oda 200 TL 220 TL 240 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ÇANAKKALE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.