Menü Aç

Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI] Hakkında

Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI], EDİRNE ili Sabuni Mah. Talatpaşa Asfaltı Üzeri Tekke Bayırı Sokak No:15 Merkez EDİRNE adresinde yer alan 24 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI] adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İstanbul Aydın Üniversitesinin yaptığı deprem analizi sonucunda binanın her an çökme tehlikesi olduğu rapor edildiğinden Edirne Merkez Öğretmenevi Valilik Kararıyla 31.05.2016 tarihinden itibaren kapatılmıştır.

Edirne Merkez Öğretmenevi Hotel ünitesi şehir merkezindedir. Restoran, Çay Bahçesi ve Düğün Salonumuz Meriç Nehri kıyısında Nehir ve Tarihi Köprü manzaralıdır. Nehir Kıyısı Restoranımız 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Restoranımızda Izgara çeşitleri ve Edirne’mizin Meşhur “Tava Ciğeri”nin tadına bakabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (284) 225 12 20

0 (284) 213 48 88

Sabuni Mah. Talatpaşa Asfaltı Üzeri Tekke Bayırı Sokak No:15 Merkez EDİRNE

Edirne Merkez Öğretmenevi [KAPANDI] 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Aşağıda belirtilen standart oda fiyatları kişi başı yatak fiyatlarını göstermektedir.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı - TL - TL - TL
Double Oda Fiyatı - TL - TL - TL
Suit Oda Fiyatı - TL - TL - TL
Double Oda Fiyatı - TL - TL - TL
Suit Oda Fiyatı - TL - TL - TL
Oda Fiyatı - TL - TL - TL

Etiketler : , , , , , ,

EDİRNE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.