Menü Aç

Eğil Öğretmenevi Hakkında

Eğil Öğretmenevi, DİYARBAKIR ili Yenişehir Mah.Sağlık Cad.No 18 EĞİL/DİYARBAKIR adresinde yer alan 5 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Eğil Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eğil Öğretmenevi ilçe merkezinde ve ile 52 km Dicle barajı ve tarihi Asur kalesi manzaralı olup 5 oda bir salon bir mutfak olarak gelen misafirlere hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (412) 581 24 11

-

Yenişehir Mah.Sağlık Cad.No 18 EĞİL/DİYARBAKIR

Eğil Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 12,5 TL 15 TL 18 TL
- . -

Etiketler : , , ,

DİYARBAKIR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.