Menü Aç

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi Hakkında

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi, ISPARTA ili Cami Mah. Hükümet Konağı Arkası Eğirdir adresinde yer alan 10 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 200m, Isparta’ya 35 km uzaklıkta olup, ulaşım sıkıntısı yoktur. Ayrıca öğretmenevimize bağlı faaliyet gösteren çay bahçesi ve lokalimiz, ayrı bir bölgede, göl kıyısında yer almaktadır. Geniş bahçesi ve eşsiz manzarasıyla hizmetinizdedir. Yine öğretmenevimize bağlı faaliyet gösteren Yeşilada Restaurantımız ise Yeşiladada hizmetinizdedir. Eğirdir Sabancı Öğretmenevi hizmet üniteleri; üç ayrı yerde bulunmaktadır: 10 Otel Odası (Merkez bina) kahvaltı salonu (Merkez bina) oturma salonu (Merkez bina) kütüphane (Merkez bina) çay bahçesi ve lokal (Yazla) lokanta (Yeşilada).

-

İletişim Bilgileri

0 (246) 311 22 60

0 (246) 311 58 06

Cami Mah. Hükümet Konağı Arkası Eğirdir

Eğirdir Sabancı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 45 TL 50 TL 55 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 67.5 TL 75 TL 82.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 75 TL 80 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 100 TL 110 TL
Aile Odası 100 TL 110 TL 130 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ISPARTA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.