Menü Aç

Eldivan Öğretmenevi Hakkında

Eldivan Öğretmenevi, ÇANKIRI ili Çay Mahallesi,Anıt Meydanı Belediye İş Hanı Kat:5 adresinde yer alan 4 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Eldivan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

, ilçe merkezinde yer almaktadır. Çankırı merkezine 18 km.dir.Eldivan-Çankırı arası yolcu taşımacılığı Eldivan Belediyesi toplu taşıma araçları ile yapılmaktadır. , ilçemizin en yüksek binasında yer alması hasebiyle orman ve ova manzarası ile hizmet vermektedir. Ankara(çubuk üzerinden 100 km)ve Çankırı bölgesinde bozulmamış tabi güzellikleri bakımından görülmeye değer bir yöredir.

-

İletişim Bilgileri

0 (376) 311 21 63

0 (376) 311 21 63

Çay Mahallesi,Anıt Meydanı Belediye İş Hanı Kat:5

Eldivan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 15 TL 20 TL

Etiketler : , , , , ,

ÇANKIRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.