Menü Aç

Eleşkirt Öğretmenevi Hakkında

Eleşkirt Öğretmenevi, AĞRI ili İstiklal Mahallesi YİBO Kampüs alanı Eleşkirt adresinde yer alan 6 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Eleşkirt Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eleşkirt Öğretmenevi Şehir merkezinde olup ,çarşı merkezine 100 m,otogara 300 m uzaklıktadır. Eleşkirt Öğretmenevi Hizmet Üniteleri : 1 lokal 1 okuma-oturma salonu 6 yatak odası 15 Yatak Kapasitesilidir.

-

İletişim Bilgileri

0 (472) 711 44 50

-

İstiklal Mahallesi YİBO Kampüs alanı Eleşkirt

Eleşkirt Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 12,50 TL 15 TL 17,5 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

AĞRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.