Menü Aç

Emet Öğretmenevi Hakkında

Emet Öğretmenevi, KÜTAHYA ili Kapaklıca Mah. Şehit Polis Yusuf Kayalı Cad. No:2 PK43700 Emet adresinde yer alan 16 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Emet Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Emet Öğretmenevi ilçe merkezinde olup ilçe otogarına 500 metre mesafededir. Emet Öğretmenevi ilçemizin önemli bir zenginliği olan termal tesilere ise 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Emet Öğretmenevi; 28 yataklı konaklama bölümü 100 kişi kapasiteli yemek salonu lokal 600 m2 bahçe alanı Çcuk parkı 25 araç kapasiteli oropark okuma ve dinlenme bölümleri internet mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (274) 461 35 35

0 (274) 461 28 79

Kapaklıca Mah. Şehit Polis Yusuf Kayalı Cad. No:2 PK43700 Emet

Emet Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 22 TL 27.5 TL 33 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 22 TL 27.5 TL 33 TL
2 Kişilik Oda 44 TL 55 TL 66 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

KÜTAHYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.