Menü Aç

Emirdağ Öğretmenevi Hakkında

Emirdağ Öğretmenevi, AFYONKARAHİSAR ili Yeni Mah. Eskişehir Cad. No:56 EMİRDAĞ adresinde yer alan 14 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Emirdağ Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Emirdağ Öğretmenevi; Öğretmenler ile Bakanlık Merkez ve Taşra Teşkilatı Personelinin mesleki ve kültürel gelişimlerine, hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesine, günlük yaşamlarında işbirliği içerisinde olmalarına, birbirleri ile tanışmalarına kaynaşmalarına ve dayanışmalarına, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasına, aileleri ve çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarına Öğretmenler günü kutlamalarına ölüm ve hastalık hallerinde dayanışma içinde olunmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuşlardır Emirdağ Öğretmenevimize ait olan çay bahçemizin hizmetlerinden Tüm yurt dışından gelen ve yurt içinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (272) 441 23 41

0 (272) 441 23 77

Yeni Mah. Eskişehir Cad. No:56 EMİRDAĞ

Emirdağ Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 32 TL 55 TL
Oda Fiyatı 25 TL 32 TL 55 TL

Etiketler : , , , ,

AFYONKARAHİSAR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.