Menü Aç

Erciş Öğretmenevi Hakkında

Erciş Öğretmenevi, VAN ili Sahilkent Mahallesi Sahil Caddesi No:62 Erciş Van adresinde yer alan 32 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Erciş Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Erciş Öğretmenevi, Van’da gerçekleşen büyük depremden sonra zarar gördüğü için Milli Eğitim Vaktı tarafından yeniden yapılmış ve Şubat 2016 tarihi itibariyle yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Erciş Öğretmenevi Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne 200 metre mesafededir.

-

İletişim Bilgileri

0 (531) 204 11 41

-

Sahilkent Mahallesi Sahil Caddesi No:62 Erciş Van

Erciş Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Double Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
Suit Oda Fiyatı 100 TL 120 TL 140 TL

Etiketler : , , , , , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.