Erdek Öğretmenevi

Erdek Öğretmenevi, BALIKESİR ili Yalı Mah. Kumlu Yalı Cad. 10500 Erdek/BALIKESİR adresinde yer alan 41 oda ve 90 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Erdek Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Erdek Öğretmenevi Erdek İlçe merkezinde olup Marmara denizinin kıyısında 12 ay 24 saat hizmet vermektedir. Öğretmenevimizde 3’ü suit toplam 41 oda vardır. Yaklaşık 90 yatak kapasiteli otel,80 kişilik kapalı restoran, 150 kişilik çay bahçesi ve açık retoran, 50 kişilik lokal ve oyun salonu, 250 kişilik konferans salonu mevcuttur . odalarda sıcak su,klima,tv, buz dolabı mevcut olup öğretmenevi bünyesinde lig tv yayını ve wireless ağı ile hizmet vermekteyiz.

Bir önceki öğretmenevi olan Şavşat Lokali başlıklı sayfamızda Lokal, Öğretmenevi ve Şavşat hakkında bilgiler verilmektedir.

Erdek Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
30 TL
37,5 TL
45 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Erdek Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (266) 835 36 76 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • Öğretmenim,12.08.2014 ve 20.08.2014 tarihleri arasında Öğretmenevinizde rezervasyon yaptırmak istiyorum,bu konuda bilgi almak istiyorum, saygılarımla…

  Muhlise Öz09 Temmuz 2014
  • Merhaba,

   Güncel fiyat ve rezervasyon bilgisi için tanıtım sayfasında bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren öğretmenevlerinin tek çatı altında toplayan bir rehber sitedir. İçeriğimizde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla.
   Ogretmenevine.com

   editör09 Temmuz 2014
 • Erdek ogretmen evi restore edilmis..denize cokyakin..tu. ogretmwn Arkadaslar tavsiye dederim..bn sunaa ogretmenevi dim..

  tevfik ogretmen24 Ocak 2014
 • konakladıgımız erdek öğretmen evi konaklama kalitesi olarak çok düşük..asansör bozuk oldugu için kullanamıyorsun,odalar yeterince temiz olmadıgı için rahat bir şekilde kalamıyorsunuz.ücrete tabi olan kahvaltı son derece yetersizdi.ögretmen evi için söyleyebilecegim tek iyi şey personelin güler yüzlü olması ve odaların deniz manzarasıdır.böylesine turistik ve güzel bir yerin daha bakımlı olması gerekiyor.

  serdar yumrutepe06 Eylül 2013

Bir Cevap Yazın


4 × beş =

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.