Menü Aç

Erdek Öğretmenevi Hakkında

Erdek Öğretmenevi, BALIKESİR ili Yalı Mah. Kumlu Yalı Cad. 10500 Erdek/BALIKESİR adresinde yer alan 41 oda ve 90 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Erdek Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Erdek Öğretmenevi Erdek İlçe merkezinde olup Marmara denizinin kıyısında 12 ay 24 saat hizmet vermektedir. Öğretmenevimizde 3’ü suit toplam 41 oda vardır. Yaklaşık 90 yatak kapasiteli otel,80 kişilik kapalı restoran, 150 kişilik çay bahçesi ve açık retoran, 50 kişilik lokal ve oyun salonu, 250 kişilik konferans salonu mevcuttur . odalarda sıcak su,klima,tv, buz dolabı mevcut olup öğretmenevi bünyesinde lig tv yayını ve wireless ağı ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 835 36 76

0 (266) 835 54 19

Yalı Mah. Kumlu Yalı Cad. 10500 Erdek/BALIKESİR

Erdek Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Yedi yaşını doldurmamış çocuklara yatak tahsil edilmesi halinde yatak ücretinin %50'si alınır. Tedavi amacıyla ilimize gelen ve bu durumu belgeleyen üyelerimiz ile refakatçilerine üye ücretinden %20 indirim yapılır. Öğrenciler "öğrenci kimliği" ibrazı şartıyla bulundukları tarifeden %20 indirim yapılır. Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 90 TL
Ek Yatak 38.5 TL 38.5 TL 38.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 100 TL 125 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.