Menü Aç

Erdemli Öğretmenevi Hakkında

Erdemli Öğretmenevi, MERSİN ili Merkez Mah. Erdemoğlu Bulvarı Öğretmenevi Sokak No:4 Erdemli Mersin adresinde yer alan 30 oda ve 66 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Erdemli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Erdemli Öğretmenevi hizmetlerinden yararlananların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tam donanımlı eğitim öğretim ortamları hazırlamak, konaklama ve yeme-içme hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

(0850) 304 99 90 0 (324) 515 25 37

0 (324) 515 96 21

Merkez Mah. Erdemoğlu Bulvarı Öğretmenevi Sokak No:4 Erdemli Mersin

Erdemli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik odalarda normal fiyatın %50 fazlası alınır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 52,5 TL 60 TL 67,5 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 35 TL 40 TL 45 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

MERSİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.