Menü Aç

Konya Ereğli Öğretmenevi Hakkında

Konya Ereğli Öğretmenevi, KONYA ili Hacı Mustafa Mah. Ticaret Lisesi Cad. No:2 Ereğli /Konya adresinde yer alan 29 oda ve 62 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Konya Ereğli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ereğli Öğretmenevi 2011 yılı mayıs ayı itibarı ile yeni, modern binasında hizmet vermeye başlamıştır. Şehir merkezine ve şehirler arası otobüs terminaline 1 er km uzaklıkta olan öğretmenevimiz şehir merkezi girişine ve Adana -Konya kara yoluna 50 metre mesafede bulunmaktadır.Misafirlerimize sakin, park sorunu olmayan, tamamen yeni eşyalarla donatılmış eşsiz Ereğli manzarasının izlenebileceği binamızda hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Beyaz kirazın başkenti olan Ereğlimizde İvriz Kaya Anıtı, Rüstem Paşa Kervan Sarayı, Ulu Cami vb. bir çok tarihi ve turistik yerlerin yanında hoşça vakit geçirilip dinlenilecek İvriz , Atatürk Kültür Parkı gibi mesire alanları bulunmaktadır. Ereğli Öğretmenevi hizmet ünitelerimiz; Otel bölümümüzde; 1i suit,3ü double,25i normal olmak üzere toplam 29 odada 62 yatak kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.(Bütün odalarımızda 24 saat sıcak su, wc, banyo,minibar,lcd tv, wireles bulunmaktadır.) Bayan kuaförü Erkek berber 2 Lokal, Kabul Salonu, Kütüphane,okuma salonu Toplantı Salonu, Bilgisayar odası, Kahvaltı Salonu, Konferans Salonu, Yemekhane, Sauna, Bahçe Bölümlerimizle misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 713 45 60

0 (332)712 41 44

Hacı Mustafa Mah. Ticaret Lisesi Cad. No:2 Ereğli /Konya

Konya Ereğli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 60 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 50 TL 56 TL 65 TL
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 100 TL
Double Oda 90 TL 105 TL 120 TL
Suit Oda 110 TL 130 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.