Menü Aç

Ergani Öğretmenevi Hakkında

Ergani Öğretmenevi, DİYARBAKIR ili Kemertaş Mah. Hükümet Konağı Bitişiği Ergani Diyarbakır adresinde yer alan 15 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ergani Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ergani Öğretmenevi ilçe merkezinde hükümet konağı bitişiğindedir.Şehirler arası otobüs terminaline 1 km uzaklıktadır.Diyarbakır merkez 56 km uzaklıktadır.Hava alanı Diyarbakır merkezde bulunmaktadır.Tarihe beşiklik yapmış ilk yerleşim yeri olan Çayönü (Hilar Mağaraları) 5km,Zülküf Peygamber (Makam)dağına da 5km uzaklıktadır. Ergani Öğretmenevi hizmet üniteleri 2si Süit 15 oda Oturma Salonu(okuma köşesi) Lokal Çok Amaçlı Salon Kantin(Özele ait olup sabah kahvaltısı vermektedir.) Çay Bahçesi Otopark ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (412) 611 58 23

0 (412) 611 70 13

Kemertaş Mah. Hükümet Konağı Bitişiği Ergani Diyarbakır

Ergani Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , , , ,

DİYARBAKIR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.