Menü Aç

Erzin Öğretmenevi Hakkında

Erzin Öğretmenevi, HATAY ili İstiklal mah Şükrüpaşa Cad Alperler SokNo.1 Erzin adresinde yer alan 9 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Erzin Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Erzin Öğretmenevi şehir merkezine 150 metre mesafededir.otoban ve e-5 kara yoluna 5 km uzaklıktadır. Erzin ılıca ,kaplıca ,şahin tepesine uzaklığı 3 km,Burnaz deniz plajına uzaklığı 12 km olup Karıncalı yaylası ile Zorkun yaylasına 17 km’dir Binamız 3 katlı olup şehir merkezinde hizmet vermektedir.Erzin Öğretmenevi 9 oda 16 yatak, erkek kuaförü, dinlenme salonu ve okuma salonu bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 681 50 78

0 (326) 681 54 85

İstiklal mah Şükrüpaşa Cad Alperler SokNo.1 Erzin

Erzin Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.