Menü Aç

Eskil Öğretmenevi Hakkında

Eskil Öğretmenevi, AKSARAY ili Merkez Mah. Aksaray Cad. İlçe Tarım Müdürlüğü Yanı. ESKİL adresinde yer alan 5 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Eskil Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eskil Öğretmenevi iki ayrı binada hizmet vermektedir. Otel (konaklama) ünitesi Eskil Belediyesi iş hanının üst katındadır. İdare odaları ve yemekhanesi ise kullanılmayıp boşaltılan eski Eskil İlçe Jandarma binasındadır. Kurumumuz konaklama hizmetinin yanında sadece Taşımalı İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencilerine öğle yemeği vermektedir. Misafirlere yemek çıkaracak yerimiz bulunmamaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (382) 411 42 46

0 (382) 411 53 54

Merkez Mah. Aksaray Cad. İlçe Tarım Müdürlüğü Yanı. ESKİL

Eskil Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

AKSARAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.