Menü Aç

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi Hakkında

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi, ESKİŞEHİR ili Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı Remzi Korkut Sok. No:1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR adresinde yer alan 75 oda ve 168 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

1998 Yılı Şubat ayında hizmete açılan Eskişehir Öğretmenevi Milli Eğitim Bakanlığı personeli ile tüm kamu kurumu çalışanlarına,yakınlarına ve tüm halkımıza layık oldukları hizmeti sunabilmek için çağdaş bir işletme anlayışı çerçevesinde faliyetlerini sürdürme çabasındadır. Eskişehir Öğretmenevi‘nin konaklama ünitesi 168 yatak kapasitesinde olup 5 Suit, 6 VİP, toplam 75 odaya sahiptir. Odalarımızda Wc-Banyo, Minibar, Tv, Telefon, kablosuz internet hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca tüm birimlerde 24 saat sıcak su mevcuttur. Sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz 400 kişilik restaurantımız, 150 kişilik oyun salonumuz,500 kişilik çok amaçlı salonumuz,150 kişilik kafeteryamız, Bay-Bayan kuaförlerimiz ve açık otoparkımız tüm halkımızın hizmetindedir.

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi; şehir merkezine 500m, hava alanına 15km, otobüs terminaline 7 km, tren garına 1.5 km, Arkeoloji müzesine 100m uzaklığındadır. Odunpazarı evlerine 700m, Anadolu üniversitesine 5 km, Osmangazi Üniversitesi ve Tıp Fakültesi’ne 2km uzaklıktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (222) 230 68 38 0 (222) 230 68 46

0 (222) 220 16 15

Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı Remzi Korkut Sok. No:1 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 2 kişilik odada tek kişi konaklaması durumunda belirtilen fiyatlara %50 ekstra ücret eklenecektir. Fiyatlara kahvaltı ücreti dahildir.


Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda (Kişi başı) 50 TL 60 TL 70 TL
Çift Kişilik Oda (Tek Kişi) 90 TL 105 TL 120 TL
3 Kişilik Oda Fiyatı (Kişi başı) 40 TL 50 TL 60 TL
4 Kişilik Oda Fiyatı (Kişi başı) 40 TL 50 TL 60 TL
VIP Oda (3 Kişilik) 120 TL 140 TL 160 TL

Etiketler : , , , , , ,

ESKİŞEHİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.