Menü Aç

Espiye Öğretmenevi Hakkında

Espiye Öğretmenevi, GİRESUN ili Kemal Şahan Cad. Özel İdare İşhanı Kat:4 Espiye/Giresun adresinde yer alan 8 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Espiye Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Espiye Öğretmenevi şehir merkezinde ve deniz manzaralıdır. Espiye Öğretmenevi 1 dinlenme salonu, 1 lokal, 1 okuma salonu, 1 kahvaltı salonu ve 21 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Karadeniz’e yolu düşenleri öğretmenevimize bekleriz.

-

İletişim Bilgileri

0 (454) 611 44 63

0 (454) 611 60 66

Kemal Şahan Cad. Özel İdare İşhanı Kat:4 Espiye/Giresun

Espiye Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır. 12 yaş altındaki misafirlerden ücret alınmaz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 30 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 45 TL 60 TL
Ek Yatak 15 TL 15 TL 20 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 120 TL 120 TL
Double Oda 60 TL 60 TL 80 TL
Suit Oda 90 TL 90 TL 135 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

GİRESUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.