Menü Aç

Eynesil Sabancı Öğretmenevi Hakkında

Eynesil Sabancı Öğretmenevi, GİRESUN ili Gümüşçay Mah.Mehmet Somuncuoğlu Cad. EYNESİL/GİRESUN adresinde yer alan 5 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Eynesil Sabancı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eynesil Sabancı Öğretmenevi Karadeniz kıyısında ve Karadeniz Sahil Yolu üzerinde olan Eynesil ilçemizin tek konaklama tesisi konumundadır.Trabzon hava alanına 60 km mesafededir. 1 süit odamız mevcuttur. Mütevazi imkanları ile en iyi hizmeti verme gayretindeyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (454) 581 43 10

0 (454) 581 43 10

Gümüşçay Mah.Mehmet Somuncuoğlu Cad. EYNESİL/GİRESUN

Eynesil Sabancı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 15 TL 25 TL
Oda Fiyatı 15 TL 15 TL 25 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

GİRESUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.