Menü Aç

Fatma Şadiye Toptani Kadıköy Kızıltoprak Öğretmenevi Hakkında

Fatma Şadiye Toptani Kadıköy Kızıltoprak Öğretmenevi, İSTANBUL ili Hasan Amir Sokak No:14 Kızıltoprak/Kadıköy/İstanbul adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Fatma Şadiye Toptani Kadıköy Kızıltoprak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Konaklama tesisimiz yoktur.

-

İletişim Bilgileri

0 (216) 338 24 11

0 (216) 345 24 11

Hasan Amir Sokak No:14 Kızıltoprak/Kadıköy/İstanbul

Fatma Şadiye Toptani Kadıköy Kızıltoprak Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Konaklama tesisimiz yoktur.


.
Öğretmen Kamu Sivil
- - TL - TL - TL
- - TL - TL - TL

Etiketler : , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.