Menü Aç

Fatsa Öğretmenevi Hakkında

Fatsa Öğretmenevi, ORDU ili Mustafa Kemal Mah.Sahil Cad.No:25 FATSA adresinde yer alan 15 oda ve 45 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Fatsa Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Fatsa Öğretmenevi Karadeniz sahil kenarında,denize sıfır konumda olup,Şehir merkezinde Otogara 1 km uzaklıkta olup,ulaşımı çok kolay bir konumdadır.samsun Havaalanına 1 saatlik mesafededir. Fatsa Öğretmenevi bünyesinde 2 adet oturma bahçesi, 1 düğün salonu, 75 kişilik restoran 1 adet çok amaçlı salon 1 adet Gazete Odası ve Kütüphane 1 Oyun salonu 1 Bayan kuaförü ve Otoparkı bulunmaktadır. Konaklama Ünitemiz;15 oda ve 44 yataktan ibaret olup 24 saat sıcak su bulunmakta,ayrıca 16 adet kamera ile izlenmektedir.Odalarımızda mini buzdolabı,televizyon ve banyo mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (452) 423 12 75

0 (452) 423 34 25

Mustafa Kemal Mah.Sahil Cad.No:25 FATSA

Fatsa Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 35 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

ORDU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.