Menü Aç

Feke Öğretmenevi Hakkında

Feke Öğretmenevi, ADANA ili İslam Mh. Ulus Cd. Özel İdare Binası Kat:2-3 01660 Feke/ Adana adresinde yer alan 10 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Feke Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Feke Öğretmenevi ilçe merkezindedir. Adana İl merkezine uzaklığı 120 km´dir. İl merkezine saat başı toplu ulaşım aracı bulunmaktadır. 1’i suit olmak üzere toplam 10 oda ve 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Öğretmenevinde, çok amaçlı salon ve lokal, dinlenme ve okuma odası (kütüphane), bilgi teknoloji sınıfı, bilardo ve satranç oyunları salonu, çay ocağı, mutfak ve çamaşırhane bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik kameraları ile 7/24 denetlenmekte olup daha güvenli ve nezih bir ortamda hizmet verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (322) 741 24 11

0 (322) 741 30 01

İslam Mh. Ulus Cd. Özel İdare Binası Kat:2-3 01660 Feke/ Adana

Feke Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 21 TL 21 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 31.5 TL 31.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 42 TL 42 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 63 TL 63 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ADANA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.