Menü Aç

Fethiye Öğretmenevi Hakkında

Fethiye Öğretmenevi, MUĞLA ili Foça Mahallesi Barış Manço Bulvarı 986. Sokak No:28 Çalış Mevkii Fethiye / Muğla adresinde yer alan 33 oda ve 100 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran da mevcuttur.

Fethiye Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Fethiye Öğretmenevi 1990 yılında Kesikkapı Mahallesi İtfaiye binası karşısında kiralanan bir binada lokal olarak hizmete başlamıştır. 01.02.1994 yılında Dolgu Sahası Dispanser Sokakta Mehmet Aktaş’a ait pansiyon kiralanarak otel ve lokal olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Faaliyete devam eden son hali ise 2015 yılında Barış Manço Bulvarında yer almaktadır.

Fethiye Öğretmenevi -

İletişim Bilgileri

0 (252) 622 12 30 0 (252) 613 60 60

0 (252) 613 14 24

Foça Mahallesi Barış Manço Bulvarı 986. Sokak No:28 Çalış Mevkii Fethiye / Muğla

Fethiye Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tesiste ofa fiyatı uygulaması bulunmamaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 50 TL 55 TL 55 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - TL - TL - TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

MUĞLA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.