Fethiye Öğretmenevi

Fethiye Öğretmenevi, MUĞLA ili Barış Manço Bulvarı NO:62 FETHİYE adresinde yer alan 47 oda ve 126 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran da mevcuttur.

Fethiye Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Fethiye Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Kurumumuzun eğitimsel, Sosyal ve Kültürel özelliğini koruyarak; bilgi, birikim ve teknolojinin sosyal hayata etkin ve sorunsuz indirgemesinde, özgün ve seçkin farklılıklar üreterek, tüm birimlerimizde, geçmiş deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile kazandırdığımız öngörümüzü etkili bir şekilde kullanarak yapacağımız planlama geleceğimizdir. “Gelecek ve Geçmiş” bu günün başarısını, bu günün başarısı geleceğin başarısını sağlayacaktır. En iyinin düşmanıdır. Bu kaliteye ulaşmak insan, insan ve yine insanla yakalanacaktır.

Fethiye Öğretmenevi

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Fethiye Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar tek kişilik oda fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
30 TL
35 TL
40 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Fethiye Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (252) 622 12 30 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • Iki kisilik yer ayirtmak istiyorus Eylulun 24unde ve 25inde 2Gegeligine.
  Biz Telefon actik Ama cevap Verne olmadi
  Biz Antalyada Uygulama Otelinde kaliyoruz. 0242 238 51 30

  Lutfen bize bildiriniz becliyoruz

  Elmaz Kavaz

  Elmaz Kavaz23 Eylül 2013

Bir Cevap Yazın