Menü Aç

Filiz Bulutçu Alucra Öğretmenevi Hakkında

Filiz Bulutçu Alucra Öğretmenevi, GİRESUN ili Yunusemre Mah. Değirmen Cad. Alucra - Giresun adresinde yer alan 11 oda ve 23 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Filiz Bulutçu Alucra Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Filiz Bulutçu Alucra Öğretmenevi ilçe merkezimizde olup,ulaşım konusunda hiçbir sıkıntısı bulunmayan,istenilen her yere en kısa sürede ulaşılacak bir konumdadır. Ayrıca öğretmenevimizin yatak odalarında duşakabin, tv,sınırsız internet gibi hizmetler sunulmaktadır.

Filiz Bulutçu Alucra Öğretmenevi hizmet üniteleri ise,oturma salonu,kahvaltı salonu,kütüphane ve okuma solunu,konferans salonu,çamaşır hanedir. Binamız kaloriferli olup 24 saat sıcak su verilmektedir.Ayrıca misafirlerimiz için otoparkımız bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (454) 751 35 92

0 (454) 751 35 92

Yunusemre Mah. Değirmen Cad. Alucra - Giresun

Filiz Bulutçu Alucra Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 75 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

GİRESUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.