Menü Aç

Gazipaşa Öğretmenevi Hakkında

Gazipaşa Öğretmenevi, ANTALYA ili Cumhuriyet Mah.Yıldız Sok.No:6 Gazipaşa Mersin adresinde yer alan 32 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gazipaşa Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gazipaşa Öğretmenevi şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 200 m, havaalanına 5 km,deniz kıyısına 3km uzaklıktadır.İlçemiz Mersin Anyalya karayolu üzerinde olup Alanyaya 40 km,bize en yakın Mersin İlçesi olan Anamur’a 86 km mesafededir.23 000 nüfuslu güneşi gibi sıcak dost insanların yaşadığı Gazipaşa’da gezilecek tarihi ve doğal güzellikler mevcuttur.

Merkezde bulunan Öğretmenevimiz doğal sarkıtlardan oluşan Yalan Dünya Mağarasına 6 km,Nohut -yeri Kalesine 20 km, Adanda Kale’sine 21 km,Aşk Mağarasına 4 km, Selinus Kale’sine 3 km,Doğal Havuzlara 5 km uzaklıktadır. Gazipaşa sessiz cennettir. 4 suit,28 oda yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kantin, kütüphane, iki çok amaçlı salon, bilgisayar odası, çocuk oyun odası, kafeterya ile hizmet veriyoruz. Deniz kenarında Lokantımız mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (242) 572 42 83

0 (242) 572 60 18

Cumhuriyet Mah.Yıldız Sok.No:6 Gazipaşa Mersin

Gazipaşa Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Oda Kapama 60 TL 67,5 TL 75 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

ANTALYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.