Menü Aç

Gebze Öğretmenevi Hakkında

Gebze Öğretmenevi, KOCAELİ ili Muallimköy Cad. Muallimköy Gebze adresinde yer alan 42 oda ve 110 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gebze Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gebze Öğretmenevi; şehir merkezine 9 km, şehirlerarası otobüs terminaline 6 km, havaalanına 40 km uzaklıkta olup, Muallimköy yakınında hizmet vermektedir. Sanayi bölgesine de yakın olduğumuzdan sanayicilerimize özellikle konaklama ve toplantı konularında hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca kurumumuzda düğün, nişan ve sünnet vb. organizasyonlar yapılmaktadır.Gebze Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 42 Oda Yemek Salonu oturma salonu kütüphane 1 çok amaçlı salon bilgisayar odası çocuk parkı odası otopark çamaşı yıkama kafeterya lokal ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (262) 759 17 78

0 (262) 759 17 84

Muallimköy Cad. Muallimköy Gebze

Gebze Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Oda ücretleri peşin alınır. 0-3 yaş grubu ücretsizdir. 3-6 yaş grubundan %50 oranında ücret alınır. Engelli vatandaşlarımıza (engellilik oranının %40 ve üzerinde olduğunu belgelemeleri şartıyla) %40 indirim uygulanır. Öğretmenevi üyeleri tedavi amacıyla görev yaptıkları mahallin dışına çıktıkları takdirde bu durumlarını belgelendirmek ve bir nüshasını kuruma vermek şartıyla refakatçisi ile birlikte, öğretmenevi ücretinden %20 indirimli olarak yararlanırlar. MEB projeleri doğrultusunda yapılacak etkinlikler, iller arası spor müsabakaları, yarışmalar, kültürel aktiviteler ile kamu kurum ve kuruluşlarınca eğitim amaçlı düzenlenen konferans, panel, çalıştay gibi çok sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecek organizasyonlarda Üye ücretinden aşağı olmamak kaydıyla indirim yapılabilir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 45 TL 56 TL 67 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 67 TL 84 TL 100 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 90 TL 112 TL 134 TL
3 Kişilik Oda 135 TL 168 TL 201 TL
4 Kişilik Oda 180 TL 224 TL 268 TL
Suit Oda 115 TL 140 TL 165 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

KOCAELİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.