Menü Aç

Gediz Öğretmenevi Hakkında

Gediz Öğretmenevi, KÜTAHYA ili Saygılar Mah. 215.Sok.No:17 GEDİZ adresinde yer alan 19 oda ve 43 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gediz Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gediz Öğretmenevi şehir merkezindedir.Şehirler arası otobüs terminaline 750 metredir.Murat Dağı kaplıcalarına ve yapilması başlanan Murat Dağı kayak tesislerine 20 Km,Ilıca kaplıcalarına 10Km dir.Yapımı bitme aşamasında olan Zafer Uluslar arası hava limanına 70Km mesafededir.

Konaklama ünitemizde 2 Süit oda,17 normal odadan oluşmaktadır.Odalarımızda klima,tv,buzdolabı,internet 24 saat sıcak su bulunmaktadır misafirlerimize açık menü kahvaltı verilmektedir.lokalimiz gece 24e kadar hizmet vermektedir aynı hizmet bahar ve yaz aylarında şelaleli ve havuzlu bahçemizde verilmektedir.Çok amaçlı salonumuz vardır.Gediz Öğretmenevi kahvaltı ve yemek salonu,kuaför salonu, okuma ve bilgisayar odası,çamasırhane,çok amaçlı salon bulunmakta olup üye ve misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

-

İletişim Bilgileri

0 (274) 412 40 61

0 (274) 412 66 41

Saygılar Mah. 215.Sok.No:17 GEDİZ

Gediz Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 52.5 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 70 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 105 TL 105 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

KÜTAHYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.