Menü Aç

Gelibolu Öğretmenevi Hakkında

Gelibolu Öğretmenevi, ÇANAKKALE ili Tuğsavul Cad. No:48 Gelibolu adresinde yer alan 16 oda ve 48 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gelibolu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gelibolu Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Gelibolu Öğretmenevi olarak misyonumuz; Hizmet kalitemizi standart hale getirmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratarak tüm misafirlerimizin güven duyduğu örnek bir kurum haline gelmektir.

-

İletişim Bilgileri

0 (286) 566 18 10

0 (286) 566 99 62

Tuğsavul Cad. No:48 Gelibolu

Gelibolu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 37 TL 47 TL 55 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 55.5 TL 70.5 TL 82.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 74 TL 94 TL 110 TL
Suit Oda 150 TL 150 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ÇANAKKALE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.