Menü Aç

Gemerek Sabancı Öğretmenevi Hakkında

Gemerek Sabancı Öğretmenevi, SİVAS ili Bahçeli Mah.Sivas Cad.No:9 Gemerek/SİVAS 58840 adresinde yer alan 6 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Gemerek Sabancı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gemerek Sabancı Öğretmenevi; Sivas’a 120 km,Kayseri’ye 80 km uzaklıkta olup Gemerek ilçe Merkezindedir. Sivas – Kayseri karayolu üzerinde olduğu için ulaşım açısından herhangi bir sıkıntısı yoktur. Öğretmenevimiz, Sızır Şelalesi,Şahruh Bey Mescidi(Gemerek Merkez Camii), Çepni Camii, İnkışla Camii, Çepni Hamamı, Şahruh Köprüsü gibi tarihi ve turistik yerlere yakın konumdadır.

Gemerek Sabancı Öğretmenevi; 1i Tek kişilik 1i Çift kişilik 4ü Üç Kişilik olmak üzere 6 odamız mevcuttur. Odalarımızda 24 saat sıcak su ve televizyon bulunmaktadır. Ayrıca öğretmenevimizde lokal ve oturma salonumuz mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 614 23 93

-

Bahçeli Mah.Sivas Cad.No:9 Gemerek/SİVAS 58840

Gemerek Sabancı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 15 TL 18 TL 20 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 20 TL 23 TL 25 TL
2 Kişilik Oda 30 TL 36 TL 40 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.