Menü Aç

Gerger Öğretmenevi Hakkında

Gerger Öğretmenevi, ADIYAMAN ili GERGER adresinde yer alan 17 oda ve 34 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Gerger Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gerger Öğretmenevi 2 yataklı 1 suit oda olmak üzere toplam 17 oda ve bir Kütüphane ile İlçemize hizmet vermektedir.34 yatak kapasiteli olan Gerger Öğretmenevi odalarda, mini buzdolabı,televizyon ve 24 saat sıcak su mevcuttur.Odaların tamamında bonyo-wc bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (416) 431 24 00

0 (416) 431 24 00

GERGER

Gerger Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %25´i alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 31.25 TL 37.5 TL 50 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ADIYAMAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.