Menü Aç

Gevaş Öğretmenevi Hakkında

Gevaş Öğretmenevi, VAN ili Orta Mahallesi Gazi Sokak No:8 Gevaş Van adresinde yer alan 22 oda ve 48 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gevaş Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gevaş İlçemiz Vana 39 km. uzaklıkta olup Van Gölü ile Artos Dağı arasında yer alan doğanın tüm değerlerini ve güzelliklerini içinde barındıran, tarihi Akdamar kilisesinin ve Selçuklulardan kalma eserlerle tarih kokan şirin bir Anadolu ilçesidir.

Gevaş merkezde Van Gölü ile Artos Dağı arasındaki eşsiz manzarasıyla misafirlerini kucaklayan ev ortamını ve sıcaklığını sunan Gevaş Öğretmenevi, personelleriyle sizleri beklemektedir.

Bu şirin ilçenin merkezinde yer alan Gevaş Öğretmenevi sahile 3 km.ve Artos dağı eteklerinde yer almaktadır. Gevaş Öğretmenevi Hizmet Ünitelerimiz; 1Suit olmak üzere 23 oda bulunmaktadır. Odalarımız banyolu ve iki kişiliktir. Ayrıca tüm odalarımızda Tv. kablosuz İnternet bulunmaktadır. Lokal Yemek Salonu Çok Amaçlı Salon Çamaşırhane ile misafirlerimize aile ortamını aratmamaktadır. Mevsimine göre dinlenip güzel vakit geçirilecek kurum bahçesinde bulunan havuz başında ve kamelyalarda misafirlerimize yiyecek ve içecek servisleri yapılmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (432) 612 31 06

-

Orta Mahallesi Gazi Sokak No:8 Gevaş Van

Gevaş Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 17 TL 20 TL 25 TL

Etiketler : , , , , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.