Menü Aç

Göksun Pr. Dr. Mehmet SAĞLAM Öğretmenevi Hakkında

Göksun Pr. Dr. Mehmet SAĞLAM Öğretmenevi, KAHRAMANMARAŞ ili Cumhuriyet Mah. 1 Nolu Sokak No:13 Göksun/Kahramanmaraş adresinde yer alan 18 oda ve 38 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Göksun Pr. Dr. Mehmet SAĞLAM Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (344) 714 35 60

-

Cumhuriyet Mah. 1 Nolu Sokak No:13 Göksun/Kahramanmaraş

Göksun Pr. Dr. Mehmet SAĞLAM Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 45 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 20 TL 25 TL 30 TL
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 45 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 20 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , , ,

KAHRAMANMARAŞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.