Menü Aç

Gölbaşı Öğretmenevi Hakkında

Gölbaşı Öğretmenevi, ANKARA ili Gölbaşı 75. Yıl Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Sahil Cad. No: 2 Gölbaşı / Ankara adresinde yer alan 8 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gölbaşı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gölbaşı Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Öğretmenlerin birbiri ile kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmalarını , sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasını,hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesini mesleki ve kültürel gelişmelerini , aile çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarını sağlamak.

Gölbaşı Öğretmenevi gerek konumu ,gerekse olanakları ile yıl içinde yaşanan tüm yorgunlukları kapısından içeri girdiğinizde sizlere unutturacak olan Gölbaşı 75. Yıl Öğretmenevi , 5’i twin ,2 ‘si suit (duble ) olmak üzere toplam 14 yataklı kapasiteye sahiptir.

Her türlü çağdaş konfor olanağa sahip odalardan televizyon ,buzdolabı ,24 saat sıcak su ,saç kurutma makinesi ,telefon ,kablosuz internet ağı(kartlı) bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 484 72 74 0 (312) 484 81 20

0 (312) 484 81 22

Gölbaşı 75. Yıl Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Sahil Cad. No: 2 Gölbaşı / Ankara

Gölbaşı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Twin Oda Fiyatı 45 TL 55 TL 60 TL
Twin Oda (Tek Kişi) 60 TL 70 TL 80 TL
Suit Oda (Tek Kişi) 70 TL 80 TL 100 TL
Suit Oda (Çift Kişi) 90 TL 110 TL 130 TL
Suit Oda (Tek Kişi) 90 TL 110 TL 130 TL
Twin Oda (Tek Kişi) 70 TL 80 TL 100 TL
Suit Oda (Çift Kişi) 60 TL 70 TL 80 TL
Twin Oda Fiyatı 45 TL 55 TL 60 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.