Menü Aç

Göle Öğretmenevi Hakkında

Göle Öğretmenevi, ARDAHAN ili Kubilaybey Mah. Kars Cad. 90/A Göle adresinde yer alan 17 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Göle Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Göle Öğretmenevi; şehir merkezine 400M,/ şehirlerarası otobüs terminaline 200M, uzaklıkta olup, hizmet vermektedir.Göle Öğretmenevi hizmet üniteleri; 8i ortak kullanım çift kişilik 13 Oda Mutfak ortak olarak kullanılmaktadır 2 adet çamaşırlık 1 adet lokal 1 adet okuma salonu ve 1 adet dinlenme yeri ile her odada lcd tv,sıcak su ve internet ile 24 saat hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (478) 411 24 08

0 (478) 411 32 76

Kubilaybey Mah. Kars Cad. 90/A Göle

Göle Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 15 TL 20 TL

Etiketler : , , , ,

ARDAHAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.