Menü Aç

Gölhisar Öğretmenevi Hakkında

Gölhisar Öğretmenevi, BURDUR ili Fatih Mah. Özel İdare Binası Kat 3 GÖLHİSAR adresinde yer alan 8 oda ve 17 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Gölhisar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gölhisar Öğretmenevi Burdur/Gölhisar ilçe merkezinde olup,Burdur il merkezine 110km uzaklıktadır.İlçe sınırları içinde yer alan “KİBYRA ANTİK KENT”e 2km uzaklıktadır. Gölhisar Öğretmenevi geniş piknik alanlarına,tabii göl ve baraj gölüne sahip,Antalya-Denizli-Fethiye yolu üzerinde yer alan çok şirin bir ilçede hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (248) 411 38 85

-

Fatih Mah. Özel İdare Binası Kat 3 GÖLHİSAR

Gölhisar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Grup Odası Kişi Başı 15 TL 15 TL 20 TL
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 20 TL 25 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 30 TL 37.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 40 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

BURDUR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.