Görele Öğretmenevi

Görele Öğretmenevi, GİRESUN ili Hendekbaşı Mah. S.Sinirlioğlu cad.No:19 GÖRELE/GİRESUN adresinde yer alan 4 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Görele Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Görele Öğretmenevi şehir merkezinde olup denize uzaklığı 100 metredir.Görele Öğretmenevi 4 bağımsız odada 12 yatakla konaklama hizmeti, 300 kişilik çok amaçlı salonunda düğün, nişan, toplantı ve konferans hizmeti, 100 kişilik dinlenme salonunda oyun ve eğlence hizmeti vermekte olup, Konaklama odalarına kablosuz modemle internet hizmeti sağlanmakta, kütüphane ve bilgisayar sınıfı olarak kullandığımız odamızda 4 bilgisayarla herkese bedava internet hizmeti sunulmaktadır.

Bir önceki öğretmenevi olan Dicle Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Dicle ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Görele Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
15 TL
20 TL
20 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Görele Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (454) 513 31 59 no'lu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın


altı × 9 =

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.