Menü Aç

Gümüşhacıköy Öğretmenevi Hakkında

Gümüşhacıköy Öğretmenevi, AMASYA ili Artıkabat Mah. İmren Sok. No: 2 Gümüşhacıköy - AMASYA adresinde yer alan 15 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gümüşhacıköy Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gümüşhacıköy Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km, şehirlerarası otobüs terminaline 300 m uzaklıkta olup, Samsun-İstanbul Karayolu kıyısında hizmet vermektedir.Gümüşhacıköy Öğretmenevi hizmet üniteleri; -1i Süit 15 Odalı Konaklama Ünitesi -1 Adet Yemek Salonu -1 Adet Çok Amaçlı Salon -1 Adet Lokal.

-

İletişim Bilgileri

0 (358) 717 16 58

0 (358) 717 16 58

Artıkabat Mah. İmren Sok. No: 2 Gümüşhacıköy - AMASYA

Gümüşhacıköy Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 45 TL 52,5 TL 60 TL
Suit Oda Fiyatı 70 TL 85 TL 100 TL
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı (Tek Kişilik) 45 TL 52,5 TL 60 TL
Suit Oda Fiyatı 70 TL 85 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , ,

AMASYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.