Menü Aç

Güneysu Öğretmenevi Hakkında

Güneysu Öğretmenevi, RİZE ili Merkez Mah. Sağlık Cad. No:5 Güneysu/Rize adresinde yer alan 14 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Güneysu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Güneysu Öğretmeneviİlçemiz Rize il merkezine 14 Km., komşu ilçe Çayelin’e 22 km. uzunluğundaki kara yoluyla bağlıdır. Öğretmenevimiz Handüzü Yaylası, Ayane Dağı ve Karadeniz bölgesinin en yüksekte yer alan camilerinden olan Dağ Camii güzergahında hizmet vermektedir.Güneysu Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2’si süit 14 oda ve 28 yatak Teras Teras katında, 07:30 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çok amaçlı salon Dünya mutfaklarından çeşitli tatlar sunan çok amaçlı salonumuz 500 kişilik kapasitesiyle 07:30 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çay Bahçesi Doğa manzaralı bahçemiz 150 kişilik kapasitesiyle 07:30 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Toplantı Salonları çok amaçlı salonumuzda yapılan etkinlik ve faaliyetlerimiz
– Yemekli toplantılar (Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, vb)
– Şiir geceleri
– Müzikli eğlence günleri(Yer ayırtma yöntemiyle)
– Okul geceleri
– Okuma bayramı törenleri
– Kantin hizmeti (Ana ihtiyaç maddeleri)
– Yazları bahçemize sıcak, soğuk içecek hizmeti
– Sabahları açık büfe kahvaltı – Öğlen restoranda 200 kişilik yemek hizmeti
– Akşam tabldot 3 çeşit yemek

Teknik Ekipmanlar
Kürsü, Tepegöz, Projektör, Perde, Flipchart, Mikfon, Beyaz rotahta, Teyp

-

İletişim Bilgileri

0 (464) 344 20 82

0 (464) 344 22 76

Merkez Mah. Sağlık Cad. No:5 Güneysu/Rize

Güneysu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Konaklama fiyatları 2016 yılı Aralık ayına kadar geçerlidir.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL
Double Oda Fiyatı (1 kişi) 60 TL 75 TL 90 TL
Double Oda Fiyatı (2 kişi) 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda Fiyatı 180 TL 180 TL 180 TL

Etiketler : , , , , ,

RİZE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.