Menü Aç

Gürpınar Öğretmenevi Hakkında

Gürpınar Öğretmenevi, VAN ili Cumhuriyet Mah. Devlet Yolu Cad. No:27 GÜRPINAR adresinde yer alan 22 oda ve 61 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gürpınar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gürpınar Öğretmenevi Gürpınar ilçesi merkesine 150 metre,van il merkesine 22 km,otobüs terminaline 25 km,havaalanına 30 km,Urartu medeniyetine ışık tutan Çavuştepe kalesine 7 km,xvıı yüzyılda yapılan Hoşap kalesine 45 km,Akdamar kilisesine 40 km uzaklığındadır. Gürpınar Öğretmenevi 2 suit,20 oda,85 kişilik yemek salonu,45 kişilik çok amaçlı salon,20 kişilik lokal,fitness salonuyla hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin tüm odalarında televizyon ve wireless sistemi bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (432) 551 23 21

-

Cumhuriyet Mah. Devlet Yolu Cad. No:27 GÜRPINAR

Gürpınar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 17,50 TL TL

Etiketler : , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.