Menü Aç

Gürün Öğretmenevi Hakkında

Gürün Öğretmenevi, SİVAS ili Karatepe Mah.Hükümet Konağı yanı 58800 Gürün/Sivas adresinde yer alan 23 oda ve 42 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gürün Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gürün Öğretmenevi;şehir merkezinde,hükümet konağı yanında olup hizmet vermektedir. Gökpınar Gölü;şehir merkezine 10km uzaklıkta olup,alabalığı ile ünlü muhteşem bir doğa harikası olup,dinlenme ve piknik amaçlı hizmet vermektedir. Şehir merkezine 3km uzaklıkta Şuğul Kanyonu ve Vadisi;tohma çayı boyunca uzanan,çevresi dik kayalıklarla çevrili bir doğa harikasıdır.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 715 22 48

-

Karatepe Mah.Hükümet Konağı yanı 58800 Gürün/Sivas

Gürün Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 24 TL 26 TL 30 TL
Oda Fiyatı (Özel Oda) 45 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatı 24 TL 26 TL 30 TL
Oda Fiyatı (Özel Oda) 45 TL 45 TL 50 TL

Etiketler : , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.