Menü Aç

Gürün Öğretmenevi Hakkında

Gürün Öğretmenevi, SİVAS ili Karatepe Mah.Hükümet Konağı yanı 58800 Gürün/Sivas adresinde yer alan 23 oda ve 42 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Gürün Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Gürün Öğretmenevi;şehir merkezinde,hükümet konağı yanında olup hizmet vermektedir. Gökpınar Gölü;şehir merkezine 10km uzaklıkta olup,alabalığı ile ünlü muhteşem bir doğa harikası olup,dinlenme ve piknik amaçlı hizmet vermektedir. Şehir merkezine 3km uzaklıkta Şuğul Kanyonu ve Vadisi;tohma çayı boyunca uzanan,çevresi dik kayalıklarla çevrili bir doğa harikasıdır.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 715 22 48

-

Karatepe Mah.Hükümet Konağı yanı 58800 Gürün/Sivas

Gürün Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 26 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 39 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 52 TL 60 TL 70 TL
Aile Odası 50 TL 50 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.