Menü Aç

TEOG Lise Nakil Sonuçları Açıklandı!

Lise nakil sonuçlar Milli Eğitim Bakanlığı’nın online işlem merkezi e-okul.meb.gov.tr ve resmi web sitesi meb.gov.tr üzerinden bugün açıklandı.

Bu sonuçlarla birlikte orta öğretim öğrencileri eğitim hayatlarına hangi Lisede devam edeceğini öğrenecek. Özel okula yazılmak isteyen öğrenciler sonuçlardan bağımsız olarak erken tarihte kayıtlarını tamamlayabilecek.

2014 yılında yaşanan karışıklıklara tekrar sebebiyle bu sene nakil için 25 okuldan oluşan 3 farklı tercih yapılabilecek.

TEOG LİSE Nakil Başvuru Tarihleri

17 – 21 Ağustos 2015 (ilk tercih), nakil sonuçları: 24 Ağustos
24 – 28 Ağustos 2015 (ikinci tercih), nakil sonuçları: 31 Ağustos
31 Ağustos – 4 Eylül 2015 (üçüncü tercih), nakil sonuçları: 7 Eylül

MEB Lise Nakil Sonuçları

TEOG lise nakil sonuçları için tıklayın. Sorgulama için öğrenci TC Kimlik numarası gerekmektedir.

-
 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.