Menü Aç

Hacıbektaş Sabancı Öğretmenevi Hakkında

Hacıbektaş Sabancı Öğretmenevi, NEVŞEHİR ili Zir Mahallesi Atatürk Bulvarı HACIBEKTAŞ adresinde yer alan 5 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Hacıbektaş Sabancı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hacıbektaş Sabancı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü binamız Hacı Ömer Sabancı Vakfı tarafından 1995 tarihinde Kırk dokuz yıllığına öğretmen evi olarak hizmete sunulmuştur. 1996 yılında öğretmen evi olarak dizayn edilmiştir. 2006-2007 yıllarında iç onarım, 2008 de mantolama 2010 yılında da teras yapımı gerçekleştirilmiştir. Bu onarım ve inşaat çalışmalarında Sabancı Vakfının büyük yardımları olmuştur. Öğretmenevimiz 15 yıldır hizmet vermektedir. Binamız 128 m2 arsa üzerine kurulu; bodrum, zemin artı iki katlı betonarme şeklinde inşa edilmiştir. Binamızın zemin katında İdari kısım ve dinlenme salonu, birinci katında yatakhane bölümü, ikinci katında lokal, oyun salonu, bodrum katında çamaşırhane olarak hizmet vermektedir

-

İletişim Bilgileri

0 (384) 441 31 20

0 (384) 441 38 41

Zir Mahallesi Atatürk Bulvarı HACIBEKTAŞ

Hacıbektaş Sabancı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır. Kahvaltı ücreti 10 TL'dir.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
- . -

Etiketler : , , ,

NEVŞEHİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.