Menü Aç

Hakkari Öğretmenevi Hakkında

Hakkari Öğretmenevi, HAKKARİ ili Bulak Mahallesi Cumhuriyet Cad.HAKKARİ adresinde yer alan 24 oda ve 48 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Hakkari Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hakkari Öğretmenevi şehir merkezinde olup, şehirlerarası otobüs terminaline 150 metre mesafededir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 1i süit olmak üzere 24 oda, Kafeterya, Yemek salonu, Oturma salonu, Kütüphane/okuma salonu, İnternet kafe, Berber, Çok amaçlı salon(Toplantı,seminer, düğün salonu vb.) Çay bahçesi.

-

İletişim Bilgileri

0 (438) 211 83 13

0 (438) 211 76 93

Bulak Mahallesi Cumhuriyet Cad.HAKKARİ

Hakkari Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 22 TL 22 TL 22 TL

Etiketler : , , , , , ,

HAKKARİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.