Menü Aç

Harran Öğretmenevi Hakkında

Harran Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Süleyman Demirel Mah. Kenan Evren Cad. Hükümet Konağı Yanı HARRAN/ŞANLIURFA adresinde yer alan 17 oda ve 34 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Harran Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Harran Öğretmenevi; ilçe merkezindedir. Şanlıurfa iline giden otobüsler öğretmenevimizin 100 metre ilerisinden kalkmaktadır. İlçemizin tarihi ve turistik yerleri olan dünyanın en eski üniversitesi olan Harran Üniversitesine, Harran Kalesine ve Harran Konik Kubbeli Evlerine 1 km uzaklıktadır. Şuayip Şehri, Soğmatar Harabeleri ve Bazda Mağaralarına 50 km uzaklıktadır. Harran Öğretmenevi hizmet üniteleri; oturma salonu otopark lokal kütüphane / okuma salonu şark odası gibi hizmet üniteleri vardır. Öğretmenevimiz 1 çift kişilik olmak üzere 17 oda mevcuttur. 24 saat 7 adet kamerayla güvenliği sağlanmaktadır. Odalarımızın hepsi klimalı,wc-banyo, 24 saat kesintisiz sıcak su, odalarda internet, buzdolabı, gardolap,televizyon mevcuttur. Odalarımız iki kişiliktir.

-

İletişim Bilgileri

0 (414) 441 24 26

0 (414) 441 22 25

Süleyman Demirel Mah. Kenan Evren Cad. Hükümet Konağı Yanı HARRAN/ŞANLIURFA

Harran Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ŞANLIURFA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.