Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi, İZMİR ili Namık Kemal Mah. İkiçeşmelik Cad. No:2 Eşrefpaşa/ İZMİR adresinde yer alan 41 oda ve 110 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Konak Merkez Hasan Sağlam Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Konak merkezde olup tarihi Kemeraltı çarşının yakınındadır. Şehrin her yerine rahatlıkla ulaşalabilecek konumdadır. Konak Merkez Hasan Sağlam Öğretmenevi konum itibari ile tüm odaları ve bahçesi deniz manzaralıdır.

Ayrıca tüm odalarımızda ve kurum salonlarında kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. 4 adet suit oda 7 adet paylaşımlı oda 33 adet çift kişilik oda 1 adet alakart restaurant 1 adet yemek salonu 1 adet kafeterya 1 adet internet kafe 1 adet toplantı salonu 300 kişilik kapalı düğün ve toplantı salonu 500 kişilik bahçe restaurant ek yatak kapasitemizle beraber toplam 110 yatak kapasitesi ile aynı anda 4 salonumuzda 1200 misafirimizi ağırlayabilecek kapasitedir.

Bir önceki öğretmenevi olan Dicle Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Dicle ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar tek kişilik oda fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
50 TL
62,5 TL
75 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (232) 446 45 10 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • iki kişilik oda fiyatlarınız ne kadar acaba?

  merve özkaya01 Nisan 2014
  • Merhaba,

   Güncel fiyat ve rezervasyon bilgisi için, yukarıda bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren öğretmenevlerinin tek çatı altında toplayan bir rehber sitedir. İçeriğimizde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla.
   Ogretmenevine.com

   editör02 Nisan 2014
 • 2.kişi sivil 1.geçe konaklama 1.oda.bay bayan. telefon 05******** 8.ekim giriş 9 ekim çıkış

  fehmi urla26 Eylül 2013
  • Fehmi Bey rezervasyon için Hasan Sağlam Konak Öğretmenevi’ni aramanız gerekmektedir. Ogretmenevine.com üzerinden rezervasyon yapılmamaktadır.

   editör27 Eylül 2013

Bir Cevap Yazın