Menü Aç

Konak Öğretmenevi Hakkında

Konak Öğretmenevi, İZMİR ili Namık Kemal Mah. İkiçeşmelik Cad. 431 Sokak No:2 Konak İzmir adresinde yer alan 41 oda ve 110 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Konak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Konak Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Konak merkezde olup tarihi Kemeraltı çarşının yakınındadır. Şehrin her yerine rahatlıkla ulaşalabilecek konumdadır. Konak Merkez Hasan Sağlam Öğretmenevi konum itibari ile tüm odaları ve bahçesi deniz manzaralıdır.

Ayrıca tüm odalarımızda ve kurum salonlarında kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. 4 adet suit oda 7 adet paylaşımlı oda 33 adet çift kişilik oda 1 adet alakart restaurant 1 adet yemek salonu 1 adet kafeterya 1 adet internet kafe 1 adet toplantı salonu 300 kişilik kapalı düğün ve toplantı salonu 500 kişilik bahçe restaurant ek yatak kapasitemizle beraber toplam 110 yatak kapasitesi ile aynı anda 4 salonumuzda 1200 misafirimizi ağırlayabilecek kapasitedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 446 45 10

0 (232) 446 45 08

Namık Kemal Mah. İkiçeşmelik Cad. 431 Sokak No:2 Konak İzmir

Konak Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Konaklama Fiyatlarına Kahvaltı ve KDV dahildir.


Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda (Kişi başı) 70 TL 85 TL 95 TL
Double Oda (Tek kişi) 105 TL 127,5 TL 150 TL
Grup Odaları (Kişi başı) 45 TL 55 TL 60 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.