Menü Aç

Hassa Öğretmenevi Hakkında

Hassa Öğretmenevi, HATAY ili Girne Mah. Dervişpaşa Bul. No 164 Hassa/Hatay adresinde yer alan 10 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Hassa Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hassa Öğretmenevi; şehir merkezinde olup, binanın doğusunda büyük çam ağaçları mevcuttur. Öğretmenevimiz K Maraş- Antakya kara yolu üzerindedir. Antakya merkeze 75 Km, K.Maraş merkeze 85 Km, G Antep Merkeze 110 km, Antakya Havaalanına 50 Km Uzaklıktadır. Tecrübeli Deneyimli Kadrosuyla hizmet vermektedir.Hassa Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2si Süit 10 Oda da Konaklama, Yemek Salonu, lokal, kütüphane / okuma salonudur.

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 771 63 31

0 (326) 771 55 53

Girne Mah. Dervişpaşa Bul. No 164 Hassa/Hatay

Hassa Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Standart Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.